U nátěrů dřeva ošetřujeme přírodní materiál. Můžeme volit nátěr se zvýrazněním krásné struktury anebo emailování bílou nebo některým odstínem tónovaných barev.


Druh povrchové úpravy dřeva zvolíme podle použití dřevěné konstrukce a nátěry dřeva . dřevo můžeme oštřit lazurováním, lakováním, mořením, impregnace olejem nebo voskem anebo emailování.


Pokud u zákazníka není možnost potřebného zázemí, zajistíme pro nátěry oken a dveří vlastní prostory a okna a dveře odvezeme a po provedení nátěrů zase přivezeme. Na místě pak samozřejmě provedeme ty nátěry dílů, které nemůžeme natřít jinde.


Pro vaše potřeby nabízíme povrchovou úpravu různých typů dřevěných konstrukcí:  

- dřevěných nosníků, dřevěných plotů

- kompletních konstrukcí dřevěných staveb

- dřevěných obvodových plášťů budov

- zábradlí, schodů, žebříků

- dřevěných laviček,odpočívadel, houpaček, kolotočů a prolézaček


Nátěry fasád a omítek provádíme pro objekty obytných domů, obchodních objektů, průmyslových objektů, škol a zdravotnických zařízení  apod.  


Orientační ceník prací


Opravy povrchů dřevo


Úprava povrchu dřevo 1x a 1x email

od 140 Kč / m2

Úprava povrchu dřevo dvojnásobně a 1x email s přetmelením

od 180 Kč / m2

Dřevo lazura dvojnásobný

od 129 Kč / m2

Obroušení

od 30 Kč / m2

Opálení s obroušením

od 128 Kč / m2

Přetmelení skleněných výplní

od 38 Kč / m2

Přenos do 100m

od 10 Kč / m2

Vyvěšení a zavěšení

od 15 Kč / m2
Tento ceník je orientační. Uvedené ceny jsou platné za ideálních podmínek. Cena se mění úměrně s kvalitou použitého materiálu, podle přístupnosti a podle složitosti natíraných ploch.


Kontaktujte nás  a dohodněte se na návštěvě našeho pracovníka.  Na místě provedeme orientační zaměření  a vyslechneme si vaše přání a požadavky.  Posoudíme konkrétní dispozice zakázky, zpracujeme návrh a poté vám předložíme zdarma přesnou cenovou nabídku.