Nátěr fasády není jen třešničkou na vzhledu celého objektu, ale má především význam jako ochrana stavebních konstrukcí před povětrnostními vlivy a zvyšuje soudržnost a odolnost povrchu objektu. Vhodným nátěrem prodloužíte životnost vašeho objektu o řadu dalších roků.


Odstín nátěrů fasád a omítek si vyberete podle vzorníku barevného provedení.  Doporučíme vám nejvhodnější druh nátěrového materiálu pro váš objekt. Podle požadavku  provedeme i dekorativní nátěry.


Nátěry fasád a omítek provádíme pro objekty obytných domů, obchodních objektů, průmyslových objektů, škol a zdravotnických zařízení  apod.   


Orientační ceník prací


Nátěry fasád


Zakrytí a olepení ploch a prvků vyjmutých z nátěru

od 14 Kč / m2

Omytí fasády vysokotlakým mytím, ometení a očištění povrchu

od 17 Kč / m2

Vápenné nátěry fasád

od 70 Kč / m2

Akrylátové nátěry fasád

od 80 Kč / m2

Silikonové nátěry fasád

od 90 Kč / m2

Silikátové nátěry fasád

od 110 Kč / m2

Penetrační nátěry fasád

od 12 Kč / m2

AntiGrafitti nátěry fasád

od 99 Kč / m2
Tento ceník je orientační. Uvedené ceny jsou platné za ideálních podmínek při rovných velkých plochách zdiva s dobrým přístupem. Cena se mění úměrně s kvalitou použitého materiálu, podle přístupnosti a podle složitosti natíraných ploch. 


Kontaktujte nás  a dohodněte se na návštěvě našeho pracovníka.  Na místě provedeme orientační zaměření  a vyslechneme si vaše přání a požadavky.  Posoudíme konkrétní dispozice zakázky, zpracujeme návrh a poté vám předložíme zdarma přesnou cenovou nabídku.