Hezká a estetická  povrchová úprava interiérů není jen vizitkou  pro návštěvy ale  má i pozitivní vliv na pocity a nálady obyvatel. Nátěrem také prodloužíte životnost povrchů stěn.


Provedeme pro vás malování bytů, domů průmyslových i obchodních a prostor, škol, zdravotnických zařízení a také malby i jednotlivých částí objektů, chodeb, schodišť, sklepů, skladů, kanceláří.


Malování a nátěry mohou být v barevném nebo bílém provedení, otěruvzdorné nebo omyvatelné, dekorativní malby, plastické malby, obrázky nakreslené na zdi nebo obrázkové vyzdobení dětských pokojů anebo prostor školek, provedení protiplísňových nátěrů, antinikotinových nátěrů a izolačních nátěrů.


Odstín nátěrů anebo druhy tapet si vyberete podle vzorníku barevného provedení. Doporučíme vám nejvhodnější druhy materiálu podle vašich potřeb. Podle požadavku  provedeme i dekorativní nátěry.


Provádíme tapetování stěn i vybavení všemi druhy tapet, s dětskými motivy pro dětské pokojíčky, dekorační tapety do bytů a rodinných domů, speciální tapety pro reprezentační prostory, zajistíme pro vás fototapety i s vašimi obrázky, strukturální tapety a další tapety dle vašeho přání.


Úklid bytu vám můžeme zajistit podle v rozsahu podle vašeho přání včetně možnosti vymalování na bytu klíč.


Orientační ceník prací


Základní malířské práce


Malířské práce vápennou barvou

od 10 Kč / m2

Malířské nátěry bílé

od 14 Kč / m2

Malířské nátěry barevné

od 18 Kč / m2

Odstranění a broušení starých maleb

od 10 Kč / m2

Stěrkování podkladu

od 35 Kč / m2

Penetrační nátěry zdí a omítek

od 6 Kč / m2

Omyvatelné nátěry soklové

od 98 Kč / m2

Izolační nátěry - izolace proteklin a od nikotinu

od 24 Kč / m2

Dekorativní malby, dekorativní štuky a plastické omítky

od 69 Kč / m2

Protiplísňové nátěry

od 20 Kč / m2

Tapetování

od 50 Kč / m2

Válečkování

od 5 Kč / m2
Tento ceník je orientační. Uvedené ceny jsou platné za ideálních podmínek při rovných velkých plochách zdiva s dobrým přístupem. Cena se mění úměrně s kvalitou použitého materiálu, podle přístupnosti a podle složitosti natíraných ploch. Kontaktujte nás  a dohodněte se na návštěvě našeho pracovníka.  Na místě provedeme orientační zaměření  a vyslechneme si vaše přání a požadavky.  Posoudíme konkrétní dispozice zakázky, zpracujeme návrh a poté vám předložíme zdarma přesnou cenovou nabídku.